Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / LC - LC
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: 311144 EAN: 4016032249030
Výrobce: Digitus
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
122 Kč bez DPH
148 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1mDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag





Specifikace
Váha 0.05 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.