Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / ST - ST

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: 307266 EAN: 4016032248095
Výrobce: Digitus
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
214 Kč bez DPH
259 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10mDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 10 m
Packaging: DIGITUS Polybag







Specifikace
Váha 0.18 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.