Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / LC - ST
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: 311687 EAN: 4016032249160
Výrobce: Digitus
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
134 Kč bez DPH
162 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2mDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet





Specifikace
Váha 0.06 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.