Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / ST - ST

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: 307269 EAN: 4016032248231
Výrobce: Digitus
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
198 Kč bez DPH
240 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5mDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 62,5/125µ
Length: 5 m
Packaging: DIGITUS Polybag







Specifikace
Váha 0.07 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.