Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

Optické Patch kabely

(400)
Vyberte podkategorie Optické Patch kabely :
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 40
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 307300
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
153 Kč bez DPH
185 Kč
Detail
Opticord ST-ST 62,5/125µ 1m Opticord ST-ST 62,5 /125µ 1m Číslo výrobku: 433061
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
135 Kč bez DPH
163 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0944
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
255 Kč bez DPH
309 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to… Číslo výrobku: 311687
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
132 Kč bez DPH
160 Kč
Detail
Opticord E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 2m Opticord E2000 /APC-LC optický patch cord… Číslo výrobku: 433176
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
603 Kč bez DPH
730 Kč
Detail
Opticord  MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 3m Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5… Číslo výrobku: 433208
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
472 Kč bez DPH
571 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 332721
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
253 Kč bez DPH
306 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC,… Číslo výrobku: 332709
Skladem v externím skladu
156 Kč bez DPH
189 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0932
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
169 Kč bez DPH
204 Kč
Detail
Opticord LC-SC 50/125µ 10m Opticord LC-SC 50 /125µ 10m Číslo výrobku: 433329
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
317 Kč bez DPH
384 Kč
Detail
Strana 1 / 40
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena