Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / E2000

E2000

(24)
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 3
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Opticord E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 2m Opticord E2000 /APC-LC optický patch cord… Číslo výrobku: 433176
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
629 Kč bez DPH
761 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to LC, 9/125 µ, Duplex 10 m Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC… Číslo výrobku: 332416
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.051 Kč bez DPH
1.272 Kč
Detail
Digitus Fiber Duplex Patch E2000/E2000,9/125 µ, Single M.,8°APC, 3m Digitus Fiber Duplex Patch E2000 /E2000,9… Číslo výrobku: 332374
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.553 Kč bez DPH
1.879 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 2 m Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC… Číslo výrobku: 311118
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
919 Kč bez DPH
1.112 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC to SC, 9/125 µ, Duplex 3 m Digitus Fiber Optic Patch , E2000 8 ° APC… Číslo výrobku: 307668
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
933 Kč bez DPH
1.129 Kč
Detail
E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 5m G657A E2000 /APC-LC optický patch cord 09 /125 5m G657A Číslo výrobku: 433372
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
658 Kč bez DPH
796 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC), DIAMOND, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10 m, LSOH Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000… Číslo výrobku: 332639
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.772 Kč bez DPH
3.354 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC), DIAMOND, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 15 m, LSOH Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000… Číslo výrobku: 332640
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.934 Kč bez DPH
3.550 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC), DIAMOND, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1 m, LSOH Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000… Číslo výrobku: 332635
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.733 Kč bez DPH
3.307 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000 (APC) to E2000 (APC), DIAMOND, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3 m, LSOH Digitus Fiber Optic Patch Cord, E2000… Číslo výrobku: 332637
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.546 Kč bez DPH
3.081 Kč
Detail
Strana 1 / 3
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena