Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / LC - LC

LC - LC

(116)
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 12
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 307300
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
154 Kč bez DPH
186 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0944
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
333 Kč bez DPH
403 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 332721
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
254 Kč bez DPH
307 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0932
Poslední kusy na skladě!
201 Kč bez DPH
243 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0938
Poslední kusy na skladě!
228 Kč bez DPH
276 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC… Číslo výrobku: DL0934
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
230 Kč bez DPH
278 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 307303
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
238 Kč bez DPH
288 Kč
Detail
Opticord LC-LC 62,5/125µ 100m Opticord LC-LC 62,5 /125µ 100m Číslo výrobku: 433376
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.465 Kč bez DPH
1.773 Kč
Detail
FC cable SMF, 20m, LC/LC FC cable SMF, 20m, LC /LC Číslo výrobku: 245581
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.682 Kč bez DPH
2.035 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC,… Číslo výrobku: 307291
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
205 Kč bez DPH
248 Kč
Detail
Strana 1 / 12
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena