Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / LC - SC
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

LC - SC

(62)
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC,… Číslo výrobku: 332709
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
240 Kč bez DPH
290 Kč
Detail
Opticord LC-SC 50/125µ 10m Opticord LC-SC 50 /125µ 10m Číslo výrobku: 433329
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
317 Kč bez DPH
384 Kč
Detail
Opticord LC-SC 09/125µ 15m Opticord LC-SC 09 /125µ 15m Číslo výrobku: 433202
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
528 Kč bez DPH
639 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC,… Číslo výrobku: 311690
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
155 Kč bez DPH
188 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m  OM2 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC,… Číslo výrobku: 307622
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
133 Kč bez DPH
161 Kč
Detail
Opticord SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m Opticord SC /APC-LC optický patch cord 09 /125 2m Číslo výrobku: 433321
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
176 Kč bez DPH
213 Kč
Detail
OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex OPTIX LC-SC Optický patch cord 09 /125 1m Simplex Číslo výrobku: 433461
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
83 Kč bez DPH
100 Kč
Detail
Opticord LC-SC 09/125µ 0,5m Opticord LC-SC 09 /125µ 0,5m Číslo výrobku: 433280
Skladem v externím skladu
115 Kč bez DPH
139 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC,… Číslo výrobku: 332708
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
203 Kč bez DPH
246 Kč
Detail
Opticord LC-SC 50/125µ Xm délka na přání Opticord LC-SC 50 /125µ Xm délka na přání Číslo výrobku: 433060
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
380 Kč bez DPH
460 Kč
Detail
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena