Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / LC - ST
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

LC - ST

(62)
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to… Číslo výrobku: 311687
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
131 Kč bez DPH
159 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST… Číslo výrobku: 344394
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
210 Kč bez DPH
254 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 1m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST,… Číslo výrobku: 311689
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
139 Kč bez DPH
168 Kč
Detail
Opticord LC-ST 50m duplex MM OM4 Opticord LC-ST 50m duplex MM OM4 Číslo výrobku: 433453
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.247 Kč bez DPH
1.509 Kč
Detail
Opticord LC-ST 50/125µ 1m Opticord LC-ST 50 /125µ 1m Číslo výrobku: 433051
Skladem v externím skladu
137 Kč bez DPH
166 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST,… Číslo výrobku: 306097
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
250 Kč bez DPH
303 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST… Číslo výrobku: 334864
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
158 Kč bez DPH
191 Kč
Detail
Opticord LC-ST 50/125µ 2m Opticord LC-ST 50 /125µ 2m Číslo výrobku: 433052
Skladem v externím skladu
124 Kč bez DPH
150 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to… Číslo výrobku: 306110
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
141 Kč bez DPH
171 Kč
Detail
Opticord LC-ST 15m duplex MM OM4 Opticord LC-ST 15m duplex MM OM4 Číslo výrobku: 433420
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
575 Kč bez DPH
696 Kč
Detail
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena