Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / ST - SC

ST - SC

(33)
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 4
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Opticord  MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 3m Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5… Číslo výrobku: 433208
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
493 Kč bez DPH
597 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,… Číslo výrobku: 332224
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
171 Kč bez DPH
207 Kč
Detail
Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné Opticord SC Optický pigtail 09 /125 2m… Číslo výrobku: 433282
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
351 Kč bez DPH
425 Kč
Detail
Opticord ST-SC 50/125µ 10m Opticord ST-SC 50 /125µ 10m Číslo výrobku: 433322
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
259 Kč bez DPH
313 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,… Číslo výrobku: 332376
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
132 Kč bez DPH
160 Kč
Detail
Opticord ST-SC 50/125µ 3m Opticord ST-SC 50 /125µ 3m Číslo výrobku: 433038
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
135 Kč bez DPH
163 Kč
Detail
Opticord ST-SC 50/125µ 1m Opticord ST-SC 50 /125µ 1m Číslo výrobku: 433036
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
118 Kč bez DPH
143 Kč
Detail
Opticord  MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 1m Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5… Číslo výrobku: 433207
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
468 Kč bez DPH
566 Kč
Detail
Opticord ST-SC 62,5/125µ 2m Opticord ST-SC 62,5 /125µ 2m Číslo výrobku: 433067
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
145 Kč bez DPH
175 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC,… Číslo výrobku: 332377
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
141 Kč bez DPH
171 Kč
Detail
Strana 1 / 4
1 2 3
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena