Domů / Síťové prvky / Média konvertory
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

Média konvertory

(67)
Vyberte podkategorie Média konvertory :
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
FT-905A KONVERTOR WEB-MANAG. 10/100BASE-TX/FX SFP FT-905A KONVERTOR WEB-MANAG. 10… Číslo výrobku: 256793
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.114 Kč bez DPH
1.348 Kč
Detail
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km Digitus Media Converter 10 /100… Číslo výrobku: 306723
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.794 Kč bez DPH
2.171 Kč
Detail
Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 40km Digitus Media Converter, Singlemode,… Číslo výrobku: 344161
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.668 Kč bez DPH
3.228 Kč
Detail
VC-201A, ETHERNET-VDSL2 KONVERTOR, MASTER/SLAVE, 100/55MBPS, RJ-11, PROFIL 17A VC-201A, ETHERNET-VDSL2 KONVERTOR,… Číslo výrobku: 257284
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.867 Kč bez DPH
2.259 Kč
Detail
TP-Link MC200CM Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km TP-Link MC200CM Transceiver 1000TX /1000FX… Číslo výrobku: 345340
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
899 Kč bez DPH
1.088 Kč
Detail
DIGITUS Media Converter, RJ45 to BNC, Incl. PSU VDSL compatible, Up to 3km DIGITUS Media Converter, RJ45 to BNC,… Číslo výrobku: 332415
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
3.344 Kč bez DPH
4.046 Kč
Detail
Delock PoE+ Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP Delock PoE+ Media Converter 10 /100… Číslo výrobku: DL0815
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
1.756 Kč bez DPH
2.125 Kč
Detail
Digitus Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 60km Digitus Media Converter, Singlemode 10… Číslo výrobku: 344323
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
858 Kč bez DPH
1.038 Kč
Detail
Delock 19" Chassis 1.5 U for 18 Media Converters Delock 19" Chassis 1.5 U for 18 Media Converters Číslo výrobku: DL0470
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
8.574 Kč bez DPH
10.375 Kč
Detail
DIGITUS Professional Fast Ethernet Media Converter PoE PSE, RJ45/ST DIGITUS Professional Fast Ethernet Media… Číslo výrobku: 345495
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
2.859 Kč bez DPH
3.459 Kč
Detail
Strana 1 / 7
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena