Domů / Síťové prvky / Pasivní síťové prvky
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

Pasivní síťové prvky

(501)
Vyberte podkategorie Pasivní síťové prvky :
Vyberte parametry zboží
Strana 1 / 51
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Fixapart ASS-1101SUPER - Sada šroubováků Fixapart ASS-1101SUPER - Sada šroubováků Číslo výrobku: 664068
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
55 Kč bez DPH
67 Kč
Detail
DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný Číslo výrobku: 311312
Skladem v externím skladu
23 Kč bez DPH
28 Kč
Detail
Digitus Fiber optic SC Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode Digitus Fiber optic SC Attenuator… Číslo výrobku: 334780
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
167 Kč bez DPH
202 Kč
Detail
Modulární patch panel prázdný pro 24x keystone modul STP černý 1U Modulární patch panel prázdný pro 24x… Číslo výrobku: 337370
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
330 Kč bez DPH
399 Kč
Detail
Delock Keystone module LC Duplex female > female Singlemode Delock Keystone module LC Duplex female… Číslo výrobku: 309566
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
55 Kč bez DPH
67 Kč
Detail
Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM,… Číslo výrobku: 433215
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
9 Kč bez DPH
11 Kč
Detail
Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný, 19", LSA, 2U, 48 port Digitus Patch Panel, CAT5E, nestíněný,… Číslo výrobku: 311212
Skladem v externím skladu
861 Kč bez DPH
1.042 Kč
Detail
Delock Keystone module binding post > závit matice, červený Delock Keystone module binding post >… Číslo výrobku: 309851
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
48 Kč bez DPH
58 Kč
Detail
Digitus Splice cassette with 12 Pigtails; pre-assembled SC (UPC); Multimode 50/125µ OM4 colored Pigtails; LSZH Digitus Splice cassette with 12 Pigtails;… Číslo výrobku: 334686
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
803 Kč bez DPH
972 Kč
Detail
UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port UTP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port Číslo výrobku: 337204
Skladem v externím skladu
375 Kč bez DPH
454 Kč
Detail
Strana 1 / 51
1
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena