Domů / Kabely, adaptéry a konektory
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: 332221 EAN: 4016032249115
Výrobce: Digitus
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
153 Kč bez DPH
185 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3mDIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS2
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diameter: 9/125µ
Length: 3 m
Packaging: DIGITUS Polybag






Specifikace
Váha 0.07 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.