Domů / Podle výrobce / DeLock
Výrobci
Splátkový prodej

 Pokud chcete zakoupit zboží na splátky, můžete využít společnosti CETELEM. Splátkami Vás systém automaticky provede.

 

Odběr novinek
Potřebujete poradit?

K dispozici jsme pro Vás:

Po-Pá   8:30-17:30
So   9:00-11:00

Jurman Filip
Veselí nad Lužnicí


tel: +420 381 582 365
fax: +420 381 210 218
info(at)vtrcomp.cz


Mráz Zdeněk
České Budějovice


tel: +420 389 501 215
cb(at)vtrcomp.cz

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m


Žádné hodnocení. Číslo výrobku: DL0940 EAN: 4043619851317
Kategorie: LC - LC
Záruka: 24
Dostupnost: Zboží není na skladu a musí být doobjednáno
328 Kč bez DPH
397 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka usnadňuje odpojit kabel z panelu, ke kterému je připojeno mnoho dalších kabelů.

Specifikace
• Konektor:
1 x LC Duplex >
1 x LC Duplex
• Multimód OM3 kabel
• Vlákno: 50/125 µm
• Zirkonický keramický kroužek s ochranou krytkou
• Uniboot konektor
• Vysouvací páčka
• Proměnlivá polarita
• Společný vnější plášť
• Průměr kabelu: cca. 3 mm
• Vložený útlum < 0,5 dB
• LS0H (bez halogenů)
• Barva: aqua
• Délka kabelu cca: 10 m

Systémové požadavky
• Jeden volný port LC duplex

Obsah balení
• Optický kabel

Balení
• Poly bag
Specifikace
Váha 0.18 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.